Ekstrakty malinowe

Ekstrakt maliny (Rubus idaeus) w formie proszku bez cukru jest dedykowanym składnikiem produktów spożywczych, suplementów odżywczych i kosmetyków. Oferta skierowana jest do firm produkcyjnych wyrobów spożywczych (jogurtów, czekolady, gumowy do żucia), suplementy diety oraz dla producentów kosmetyków. Standaryzowana zawartość polifenoli wynosi 6000 mg/100g dla ekstraktu maliny. Ekstrakt maliny jest w formie proszku o granulacji od 0,01 mm do 0,1 mm.

 

Ekstrakt maliny  do spożycia

Suszony ekstrakt malinowy zawiera kwasy owocowe (cytrynowy, jabłkowy, askorbinowy, winowy), witaminy z grupy B oraz sole mineralne – potas, wapń, cynk, miedź, żelazo, mangan, magnez, fosfor, sód. Ekstrakt maliny zawiera zwiększoną zawartość polifenoli, antyoksydantów i dużą ilość ketonów. Ketony działają jak spalacze tłuszczu, promując przekształcanie tłuszczu zmagazynowanego w ciele w energię. Polifenole eliminują wolne rodniki w przewodzie pokarmowym aby złagodzić uczucie niedosytu w czasie przyjmowania suplementu diety. Ekstrakt maliny nie zawiera cukru i jest dedykowany do spożycia dla diabetyków. Ketony i polifenole w ekstrakcie maliny stanowią cenny sprzymierzeniec w odchudzaniu. Częściowa rozpuszczalność w wodzie. Dawkowanie do 750 mg dziennie dla osoby. Ekstrakt maliny jest produktem do spożycie, nie przekraczać zalecanej dziennej dawki; nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety lub zdrowego stylu życia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywanie szczelnie zamknięte w lodówce do 12 miesięcy.

 

Ekstrakt maliny  do kosmetyków

Ekstrakt maliny łagodzi podrażnienia skóry, działa łagodząco i odświeżająco. Ekstrakt maliny zaleca się stosować do kosmetyków o działaniu złuszczającym, nawilżającym, zmiękczającym, anti-aging, ochronnym. Ekstrakt maliny nie lepi się na skórze, gdyż nie zawiera cukrów. Ekstrakt poprawia wygląd skóry i wzmacnia jej jędrność. Ekstrakt maliny jest dedykowany również do cery tłustej i trądzikowej. Jest doskonałym dodatkiem do maseczek, toników, kremów i serum. Zastosowanie do pielęgnacji skóry. Zalecane stężenie do skóry od 0,5 do 5%. Przechowywanie szczelnie zamknięte w chłodnym I suchym miejscu (2-4C) do 12 miesięcy.

 

Skład ekstraktu z malin

Ekstrakt malinowy w proszku zawiera 100% owoce maliny, pH 4,5 – 5,5, do zastosowania produkcyjnego.

 

Sposób pakowania:

Opakowania Torebki doypack  po 500 ml (200 g), po 250 ml (70 g).

 

Cena, płatność i dostawa

Ekstrakt maliny w proszku za 200 g

Cena netto 190 zł za 1 opakowanie przy zamówieniu minimum 5 szt.

 

Ekstrakt maliny w proszku za 70g netto

Cena netto 80 zł za 1 opakowanie. 

 

Do wartości zamówienia doliczamy koszty przesyłki.

Wysyłka: 24h po zamówieniu i dokonaniu płatności.

Płatność przelewem przed wysłaniem przesyłki na podstawie zamówienia.

 

Zastosowanie